Nasıl Araç Kiralarım?

NASIL ARAÇ KİRALARIM?

Beş adımda filonuz yolda, işleriniz yolunda...
SMART Filo'dan araç kiralamak sandığınızdan da kolay. Tek yapmanız gereken istediğiniz araçları ve hizmetleri seçmek. Geri kalan süreç en pratik şekilde ilerliyor, uzun dönem araç ihtiyaçlarınız kolayca karşılanıyor.

ARACINIZI VE HİZMETLERİNİZİ SEÇİN
SMART Filo'nun farklı segment araçlardan oluşan geniş portföyünü inceleyin, ihtiyaçlarınıza uygun araçları belirleyin, seçtiklerinizi karşılaştırın. Kiralayacağınız araç modeline karar verdiğinizde, SMART Filo güvencesiyle almak istediğiniz ek hizmetleri seçin.

TEKLİFİNİZİ İLETİN
Size özel hizmetlerle donatılmış araç filonuz için Teklif Talep Formu'nu online doldurun, SMART Filo'nun en uygun fiyat tekliflerini alın.

BELGELERİNİZİ TAMAMLAYIN
SMART Filo'nun size özel avantajlarıyla uzun dönem araç kiralamak için gerekli belgeleri iletin. En kısa sürede değerlendirilsin, onaylansın.

SÖZLEŞMEYİ İMZALAYIN
Belgeleriniz onaylandıktan ve teminat koşulları yerine getirildikten sonra hemen sözleşmenizi imzalayın.

SMART FİLO GÜVENCESİ İLE
YOLA ÇIKIN
Size özel araçları SMART Filo'nun ayrıcalıkları hizmetleriyle kullanmaya başlayın. Ödemelerinizi aylık yapın, iç rahatlığıyla yolunuza devam edin.

BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA
Farkınız SMART Filo olsun.
Bir araç sahibi olmanın ne kadar da çok avantajı var, değil mi? Gideceğiniz yere istediğiniz yoldan, tam zamanında ulaşmanın konforu hiçbir şeye değişilmez. Üstelik artık bu konforu yaşamak için ille de araç satın almanız gerekmez.
SMART Filo'dan bireysel olarak uzun dönemli araç kiraladığınızda, birçok avantajı aynı anda yaşar, araç sahibi olmanın yükümlülükleri olmadan istediğiniz araca kavuşursunuz.

ARACIN EK MALİYETLERİNİ DERT ETMEYİN.

BAKIM VE ONARIM DURUMLARINDA ARAÇSIZ KALMAYIN.

ÖZEL HİZMETLERLE RAHAT EDİN.

BİREYLER
Size özel kişisel aracınız SMART Filo'da. İhtiyacınız olan aracı Smart Filo'dan kiralayın, en avantajlı hizmetleri kesintisiz alın.
Uzun dönem araç kiralamak, sanıldığının aksine sadece şirketlerin değil, artık bireysel sürücülerin de tercih ettiği avantajlı bir çözüm. Sizin de bir araca ihtiyacınız varsa, araç satın almadan önce SMART Filo avantajlarını inceleyin. İstediğiniz marka ve modeldeki aracı uzun dönem kiralayın, size özel hizmetlerle rahat edin.

MESLEK GRUPLARI
İşinize SMART Filo gücünü katın. İhtiyacınız olan aracınızı uzun dönem kiralayın, kazançlı çıkın.
Eğer bir şahıs şirketiniz varsa, harcamalarınızı yaparken en hesaplı yolları tercih edersiniz. Bir araca ihtiyacınız olduğunda da sizin için en hesaplı ve avantajlı tercihi yaparsınız.  Şahıs şirketiniz için SMART Filo'dan bireysel olarak araç kiraladığınızda size özel avantajlarımızdan faydalanırsınız. Ayrıca aylık ödemelerinizle vergi indirimi sağlarsınız.

KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA

SMART Filo ile işinizi geliştirin. Şirketinizin başarılarına odaklanarak hız kazanın.

Çalıştığınız sektörün dinamiklerine ayak uydurmak ve başarıya giden yola güvenle çıkmak için zamanınızı ve bütçenizi akıllıca kullanmanız gerekir. Araç ve filo ihtiyaçlarını karşılarken yapacağınız tercihler de şirketinizin başarısını ve kârlılığını belirler. Her yenilikçi şirket gibi siz de SMART Filo'dan uzun dönem araç kiralayın, deneyimli ve güvenilir filo kiralama hizmetinden kesintisiz yararlanın.

SABİT ÖDEMELERLE BÜTÇENİZİ KOLAYCA PLANLAYIN.

ŞİRKET BİLANÇONUZ
DAİMA GÜÇLÜ GÖRÜNSÜN.

ŞİRKETİNİZE VERGİ İNDİRİMİ SAĞLAYIN.

KOBİ'LER
KOBİ'lerin yollardaki güç kaynağı... Garanti SMART Filo'dan kiraladığınız araçlar kurumsal iş gücünüze güç katar.
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için her harcama kalemi önemlidir. Bu yüzden araç ihtiyaçlarını karşılarken de akılcı çözümler gerekir. SMART Filo'dan düşük maliyetlerle uzun dönem araç kiralayan küçük ve orta ölçekli işletmeler, hem avantajlı ürün ve hizmetlerden faydalanıyor hem de işlerini en kârlı şekilde yürütüyor.
BÜYÜK ÖLÇEKLİ ŞİRKETLER
Büyük işletmelerin kazandıran filosu... SMART Filo'nun sunduğu avantajlar, zamandan tasarruf sağlar.
Büyük kurumsal şirketlerin araç ihtiyaçları da büyük olur. Araçları satın almak yerine kiralamak da bu büyük filoların en pratik şekilde yönetilmesini sağlar. Büyük işletmelerin uzun dönem araç ihtiyaçlarına özel avantajlar sunan SMART Filo, özel hizmetleriyle de büyük iş planlarının en önemli parçası oluyor.

Hafif Ticari Araç Kiralama
HAFİF TİCARİ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ
SMART Filo, hafif ticari araç ihtiyacınızda da yanınızda.
İşinizin gereği olarak ticari araç kullanıyorsanız, SMART Filo'nun "Hafif Ticari Araç Kiralama" hizmeti sayesinde uzun dönem araç kiralamanın avantajlarından hem finansal, hem de operasyonel olarak yararlanabilirsiniz. Hafif Ticari Araç Kiralama hizmetimiz ile hem nakdiniz cebinizde kalır, hem de kredi limitlerinizi araç satın almak yerine, işinizi geliştirmek için kullanırsınız.
SMART Filo, ihtiyacınız olan hafif ticari aracınızı sizin için satın alır ve kiralama süresince, bakımını, lastik değişimini, sigorta ödemelerini, kasko ve hasar onarımı gibi tüm Operasyonel işlemlerini sizin yerinize yönetir. Hafif Ticari Araç Kiralama hizmetinden yararlanmak için SMART Filo'ya gelin. Hem uzun dönem kiralamanın kolaylıklarından yararlanın. Hem de bu hizmetin finansal avantajlarından faydalanın.
SMART Filo'nun Hafif Ticari Araç Kiralama hizmeti ile aracınız yolda, işleriniz yolunda.
KİMLER YARARLANABİLİR?
K2 yetki belgesine sahipseniz veya hususi maksatlar ile ticari araç kullanmanız gerekiyorsa, SMART Filo'nun uzun dönem ticari araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
K2 Yetki Belgesi ile Kiralama
Hususi eşya taşımak üzere kullandığınız ve K2 yetki belgesine işlenmiş olan bir adet öz mal aracınız bulunuyorsa, yurtiçinde hususi eşya taşımacılığı için kullanacağınız bundan sonraki her bir aracınızı satın almak yerine artık, Smart Filo'dan uzun süreli olarak kiralayabilirsiniz. İhtiyacınız olan aracınızı marka veya model sınırlaması olmaksızın seçebilirsiniz. Kiralayacağınız her bir aracınızı, mevcut K2 yetki belgenize işleyerek, hususi eşya taşımacılık faaliyetlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Hususi Maksatlar ile Kiralama
Herhangi bir yetki belgeniz yoksa dahi, hususi ihtiyaçlarınızda kullanmak üzere hafif ticari araç kiralayabilirsiniz. Sadece ticari olmayan mallarınızı, ticari olmayan maksatlar ile taşımak için hafif ticari araç kiralamayı düşünüyorsanız, N1 ve N1G araç sınıfında yer alan araçlar arasından seçim yaparak uzun süreli ticari araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. N1 sınıfında yer alan araçlar, kamyonet cinsi araçlar olup, taşınan yükle birlikte azami ağırlıkları 3,5 tonu geçmemelidir.

BAŞVURU FORMU

Hafif Ticari Araç Kiralama hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kiralama teklifi almak için aşağıdaki başvuru formumuzu doldurmanızı rica ederiz.

WhatsApp Hattı
533 685 77 45